Kavárna Eso pro Šťastný úsměv

Dnes od 15:00 proběhlo velice příjemné setkání nad kávou a skvělými zákusky a hlavně povídáním o rozštěpech obličeje, jejich léčbě a také aktivitách Šťastného úsměvu. Atmosféra byla velice přátelská a hosté se o téma velice zajímali. Povídání se zhostila členka sdružení paní Lucie Urbanová a předsedkyně sdružení Anežka Rouš Dvořáková. Povídalo se tak nejen o rozštěpech, ale též o zkušenostech s léčbou. Besedy se také zúčastnila velmi milá návštěva, paní Věra Novotná, předsedkyně Dobrého místa pro život, které zaštiťuje Olomoucké neziskové organizace. (O pomoci Dobrého místa pro život se můžete dočíst ZDE a také ZDE)???????????????????????????????

002

Další příjemnou věcí je, že se v kavárně postupně plní kasička, kterou majitelka kavárny, paní Neporová nechala vystavit na hlavní část baru spolu s propagačními a informačními materiály sdružení. Návštěvníci kavárny a přilehlého kadeřnictví tak mohou přispět na projekty sdružení a dozvědět se více o problematice rozštěpů. Veškerý výtěžek tak poputuje přímo na projekty Šťastného úsměvu. Děkujeme!

???????????????????????????????

001

web4

Dnešní přednáška byla první z cyklu setkávání s názvem DO ESA PRO ŠŤASTNÝ ÚSMĚV. Příští setkání se uskuteční na konci října a bude určeno hlavně pro studenty pedagogické fakulty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář