KAMÍNKUJEME – ANEB LIPPY JDE DO SVĚTA

Pošlete s námi prostřednictvím putovních kamínků do světa našeho maskota LVÍČKA LIPPYHO?🦁

Znáte PUTOVNÍ KAMÍNKY? Pokud ještě ne, všechny informace najdete na FB KAMÍNKY. Stručně tato iniciativa, jejíž cílem je dělat radost, funguje následovně. Namalujete kamínek, zezadu napíšete odkaz na stránku KAMÍNKY a své PSČ. Kamínek odnesete na nějaké zajímavé, veřejně dostupné místo. Nálezce kamínek vyfotí a na stránce KAMÍNKY zveřejní s vaším PSČ.

Lippy se narodil s rozštěpem obličeje, ale léčbu skvěle zvládl a je z něj velký lev. Může vyrazit do světa. Pomozte mu. Malujte s námi putovní obrázky s Lippym.

Na jednu stranu kamínku nakreslete Lippyho a na druhou, k pokynům ze stránky kamínky, připište webové stránky Šťastného úsměvu www.stastny-usmev.cz To kdyby se šťastný nálezce chtěl podívat, proč má lvíček na kamínku jizvičku 😊 Pomůžete Lippymu a Šťastnému úsměvu, který dnes 11. března slaví 16. narozeniny 🎂, s osvětou rozštěpových vad obličeje 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář