Kalendáře putovaly i do porodnic

 

Kalendář plný úsměvů, který jsme vydali společně se sdružením Za novým úsměvem, neputoval jen k vám domů, k vašim příbuzným a přátelům, ale také ho v tyto dny dostaly všechny porodnice ve spádové oblasti Brna společně s našimi „Dopisy rodičům“. Cílem této akce bylo zvýšit šanci na to, že letáčky neskončí uložené na dně zásuvky psacího stolu, ale díky „připomínce“ v podobě kalendáře se dostanou v případě potřeby do rukou rodičům, kterým se narodí miminko s rozštěpovou vadou obličeje.

Díky letáčkům získají tito rodiče nejen první informace o vadě, ale také kontakt na naši podpůrnou organizaci. Rádi jim podáme pomocnou ruku, podělíme se o zkušenosti nebo poradíme v péči o děťátko.

Děkujeme všem, kdo se do akce zapojili zasláním fotografie, zakoupili si kalendáře nebo ochotně kalendáře s letáčky předali v porodnici ve svém okolí. Velké poděkování patří hlavnímu sponzorovi celého projektu Liborovi Hornofovi, který na rozesílání kalendářů poskytl obálky, do kterých mohly být kalendáře s letáčky vloženy zabalené v bublinkové fólii, díky čemuž jistě naše zásilky dorazily na místo určení v pořádku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář