I VAŠE DÍTĚ MŮŽE BÝT VE STOLNÍM KALENDÁŘI

TAKÉ LETOS PŘIPRAVUJEME STOLNÍ KALENDÁŘ ŠŤATNÝCH ÚSMĚVŮ

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI. KALENDÁŘ JE JIŽ NAPLNĚN FOTOGRAFIEMI ÚŽASNÝCH DĚTÍ A PRÁVĚ PROBÍHAJÍ PRÁCE NA JEHO TISKOVÉ PODOBĚ.

V tomto kalendáři může být i vaše dítě! Co proto musíte udělat?

Pokud máte zájem o zařazení dítěte do stolního kalendáře na rok 2021, prosíme o poslání kvalitní fotografie focené na výšku v maximálním rozlišení, minimální akceptovatelná velikost je 850 kB a potřebujeme aby byl hlavně vidět obličej. Fotky (nezmenšené!!!) pošlete mailem na adresu L.hornofova@seznam.cz co nejdříve! Zařadíme opravdu jen ty, které budou pěkné focené zblízka, aby byl dobře vidět obličej dítěte. Máte-li doma Lippíka, leporelo nebo Můj svět s kamarády, klidně zkuste dítě vyfotit i s tím, případně v tričku s naším logem. Do tiskárny půjdou kalendáře již koncem října, na konci listopadu by měly být hotové. Platby za kalendář můžete posílat od začátku listopadu, dřív prosím ne. Číslo transparentního účtu: 2600359139/2010 Do zprávy pro příjemce uveďte heslo: „kalendář“ Do mailu: L.hornofova@seznam.cz napište adresu, kam chcete kalendář poslat. Kalendáře se budou rozesílat na začátku prosince. Cena kalendáře zůstává stejná jako každý rok, to znamená 100 korun za kus plus jednorázové poštovné. Výši poštovného ještě zjištíme dle aktuálního ceníku pošty.  Děkujeme všem za spolupráci a pochopení.


A zde ještě malý návod, jak dítě správně vyfotit, tak aby fotka byla vhodná do kalendáře 


– postavte nebo posaďte dítě někde venku, tak aby nemělo stín v obličeji, nejjednodušeji se fotí když není plné slunce

– nefoťte shora, ale foťte z podřepu, aby byl foťák ve výšce obličeje dítěte, je třeba aby fotka byla ostrá a nebylo na ní zbytečně moc okolí (nohy okolo stojících lidí, odložené boty před vchodem do domu, kočárky, auta a podobně)

Ukázku vhodných a již upravených fotografií najdete v albu na našem  facebookovém profilu

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář