I V DUBNU BUDEME AKTIVNÍ

Jak se nám dařilo v březnu?

Myslím, že vše, co jsme si na tento „jarní“ měsíc vytyčili, se podařilo splnit.

Výroční zprávu za rok 2012 si můžete přečíst ZDE.

Dopisy pro rodiče paní Trvajová již v polovině měsíce v tiskárně Marty plus převzala (ještě jednou srdečně děkujeme za jejich vytištění) a jejich část odeslala panu primáři neonatologického oddělení FN Olomouc MUDr. Lumíru Kantorovi, Ph.D, se kterým naše sdružení již druhým rokem úspěšně spolupracuje. Tyto letáčky předá svým kolegům na dvou neonatologických konferencích v dubnu. Tímto mu ještě jednou děkujeme za nezištnou pomoc a ochotu.

Jak jsme daleko s objednávacími kartičkami na ortodontii? Tyto kartičky budou spolu s naším logem a odkazem na web sdružení obsahovat také základní informace o ortodontické léčbě, která je u našich dětí ve většině případů opravdu dlouhodobá. Připravili jsme a prokonzultovali s paní doktorkou Halačkovou informační text o ortodontické léčbě a po dohodě se sponzorem – manželi Provalilovými – oslovíme grafičku Vendulu Mikovou, která nám tuto práci slíbila provést sponzorsky. Všem moc děkujeme 🙂

Co připravujeme nového?

Připravujeme se na další akci ve prospěch našeho sdružení – Sportovní den v Mohelnickém Siemensu. Na ni budeme potřebovat samozřejmě náš banner, ale také dotisk informačních letáčků pro účastníky (Děkujeme za podporu tiskárně KAEM tisk s.r.o.) a nechat pro případné dárce a sponzory vyrobit další placky. (Nemá, prosím, někdo mezi svými přáteli výrobce placek, který by byl ochoten prodat nám je za dobrou cenu, třeba výrobní náklady? Předem děkujeme.)

Předsedkyně sdružení právě píše článek do firemních novin společnosti Siemens  o rozštěpech obličeje, který by měl zaměstnance před připravovanou akcí o problematice informovat.

Ve spolupráci se slečnou Michaelou Chotěborovou studentkou magisterského studia speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii připravujeme informační seriál o logopedické péči o děti s rozštěpem, který začne vycházet již příští týden a přinese spoustu zajímavých a cenných rad i informací.

Ve spolupráci s firmou Farlin  a časopisem Babybook připravujeme  jarní fotografickou soutěž Šťastný úsměv na jaře. Podmínky zveřejníme během tohoto týdne. Doufejme, že se touto jarní soutěží už se zimou a sněhem konečně rozloučíme. Výherci soutěže se mohou těšit na velmi pěkné ceny 😉

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář