Do nového roku…

Vážení přátelé a podporovatelé Šťastného úsměvu,

máme za sebou jako organizace velmi úspěšný rok plný zajímavých a užitečných projektů. K naší velké radosti, se náš tým neustále rozšiřuje a s tím přichází i velká spousta nových nápadů. Stále fungujeme na ryze dobrovolnické bázi, čehož si nesmírně vážím. Nejenže jsou díky tomu náklady na provoz nesrovnatelně nižší v porovnání s profesionálními organizacemi, ale též lidé zapojení do aktivit dělají svoji práci ze srdce a s velkým odhodláním. Našim největším nepřítelem je však čas, kterého se v dnešní uspěchané době asi nikomu nedostává. Nezmiňuji to zde jako stížnost, ale naopak jako výzvu pro ty z Vás, kteří čtete tyto řádky a myslíte si, že činnost Šťastného úsměvu je přínosná a důležitá a i Vy byste mohli k jeho fungování přispět.

Co tedy přeji do nového roku Šťastnému úsměvu kromě nových posil?

Dobré nápady, zdařilé projekty, mnoho dětských úsměvů a úspěchů na poli osvěty a informovanosti.

A co přeji těm, kteří mají s rozštěpem obličeje svoji vlastní zkušenost?

Mnoho sil a zdaru. Mnoho šťastných chvil a malých i velkých radostí. Chápající a láskyplné okolí. A prostě a jednoduše šťastný úsměv!!!

Děkuji, že spolu s námi pomáháte lidem s rozštěpem projít životem s úsměvem.

Za Šťastný úsměv

Anežka Rouš Dvořáková, předsedkyně výboru

pf 2016

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Anush. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář