DĚKUJEME

Velice děkujeme za podporu našeho sdružení paní Ing. Haně Grulové. Za finanční dar ve výši 9.200,- Kč, který našemu sdružení poskytla, nakoupíme dle dohody pro děti dárky a odměny na II. ročník přátelského setkání ve Vizovicích. (Další zájemci o tuto akci se mohou ještě stále hlásit  na l.hornofova@stastny-usmev.cz)

Tyto dárky zajišťuje naše členka Dana Voráčová, za což jí patří také velký dík 🙂

Další naše poděkování směřuje do Vítkova panu primáři MUDr. Hynkovi Hlavenkovi za jeho finanční dar ve výši 2000,-. Pan primář provádí, mimo jiné, prenatální diagnostiku vrozených vývojových vad a malformací plodů v průběhu celé gravidity, superkonziliární a 3D/4D ultrazvuk ve Vítkově v nestátním ambulantním zdravotnické zařízení GENNOON. Tuto štědrou částku jsme se rozhodli využít k realizaci filmového dokumentu o lidech s rozštěpem obličeje, který bude sloužit rodičům, kteří čekají dítě s rozštěpem či se jim právě takové dítě narodilo. Tento krátký filmový dokument bude též sloužit jako prostředek dnes stále velmi potřebné osvěty. Děkujeme!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář