ČLÁNEK MĚL ÚSPĚCH

Na webovém magazínu ŽENA.cz najdete od neděle 17.2. příběh naší členky Lucie o tom, jak se jí narodil úžasný klučina, kterému dala jméno Tomáš. Tomášek se narodil s celkovým pravostranným rozštěpem a díky skvělé léčbě rozštěpového týmu v Brně z něj roste krásný chlapeček. Příběh měl úspěch a zaznamenali jsem pozitivní reakce. Věřím, že nám pomohl v dalším krůčku ke zlepšení informovanosti o tom, že rozštěpy jsou vadou dobře léčitelnou a v případě těch nesyndromových, nejsou důvodem k ukončení těhotenství.

Příběh o Tomáškovi si již brzy budete moci přečíst i na našich stránkách v sekci Příběhy. V této sekci bych vás zároveň ráda upozornila na velmi povzbudzující dopis pana Pepy, který jsme pro všechny zveřejnili před 2 dny.

Paní Lucce a Haně moc děkujeme za pomoc s osvětou!!!

Dnes vyšel na webovém magazínu RODINA.CZ článek paní Hany Když miminko nechce jíst o obtížném startu do života její dcerušky Zuzanky, která se narodila s Pierre-Robinovým syndromem.

Díky za všechna sdílení na Facebooku, díky nimž se články dostanou k více lidem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martina Kolísková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář